Zasady współpracy

Zasady współpracy

 

  1. Portal analiza-statystyczna.pl prowadzony jest przez firmę zarejestrowaną na terenie RP. Na każdą usługę zleconą za pośrednictwem portalu wystawiany jest paragon lub na życzenie klienta faktura.
  2. Istnieje możliwość zamieszczania na portalu analiza-statystyczna.pl internetowych publikacji zwartych w formacie pdf lub innym z nadanym indywidualnym numerem ISBN. Autorów prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy. W wiadomości prosimy o podanie: tematu i zakresu pracy, przewidywanego terminu zakończenia pracy nad materiałem.
  3. Klient potwierdza ustalenia dotyczące usługi oraz rezerwuje miejsce w kolejce poprzez wykonanie przelewu na ustaloną przez nas kwotę.
  4. Każda wycena dokonywana jest indywidualnie. Klient potwierdza złożenie zlecenia w naszej firmie po zapoznaniu się z proponowanymi warunkami. Istnieje możliwość negocjacji warunków (np. terminu realizacji).
  5. Nie prowadzimy sprzedaży przez internet. Strona ma charakter naukowy i informacyjny. Wszelkie ustalenia dotyczące naszych usług są dokonywane na piśmie (również mailowo), telefonicznie (w takim przypadku klient wyraża zgodę na rejestrowanie rozmowy) lub osobiście w biurze.
  6. Bezpłatną wycenę można zamówić za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz