Zasady współpracy

Zasady współpracy

 

  1. Portal analiza-statystyczna.pl prowadzony jest przez firmę zarejestrowaną na terenie RP. Na każdą usługę zleconą za pośrednictwem portalu wystawiany jest paragon lub na życzenie klienta faktura.
  2. Istnieje możliwość zamieszczania na portalu analiza-statystyczna.pl internetowych publikacji zwartych w formacie pdf lub innym z nadanym indywidualnym numerem ISBN. Autorów prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy. W wiadomości prosimy o podanie: tematu i zakresu pracy, przewidywanego terminu zakończenia pracy nad materiałem.
  3. Klient potwierdza ustalenia dotyczące usługi oraz rezerwuje miejsce w kolejce poprzez wykonanie przelewu na ustaloną przez nas kwotę.
  4. Każda wycena dokonywana jest indywidualnie. Klient potwierdza złożenie zlecenia w naszej firmie po zapoznaniu się z proponowanymi warunkami. Istnieje możliwość negocjacji warunków (np. terminu realizacji).
  5. Nie prowadzimy sprzedaży przez internet. Strona ma charakter naukowy i informacyjny. Wszelkie ustalenia dotyczące naszych usług są dokonywane na piśmie (również mailowo), telefonicznie (w takim przypadku klient wyraża zgodę na rejestrowanie rozmowy) lub osobiście w biurze.
  6. Bezpłatną wycenę można zamówić za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

3 Komentarze

  1. Zamówiłam analizę statystyczną do wyników badań z pracy magisterskiej. Kontakt przemiły, wartościowe rady już na etapie ustaleń, wycena obliczeń za darmo, realizacja mega expres.
    Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.